Calypso Moda K5704 / 3

Marka: Calypso Nr katalogowy: 100002657315
Calypso Moda K5704 / 3

Sprzedaż partnerska

Calypso Moda K5704 / 3

Bezchmurne niebo, ciepłe słońce, tylko pogoda, która przyciąga na zewnątrz. Czy ostatecznie decydują się na wycieczkę lub rowerem w ogrodzie z ulubionych Hangouts nie można przegapić stylową markę Wrist Watch Calypso. Pełny opis

167

167 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Bezchmurne niebo, ciepłe słońce, tylko pogoda, która przyciąga na zewnątrz. Czy ostatecznie decydują się na wycieczkę lub rowerem w ogrodzie z ulubionych Hangouts nie można przegapić stylową markę Wrist Watch Calypso. Ich cyfrowy wyświetlacz z podświetleniem posiada szereg przydatnych funkcji – można korzystać ze stopera (bieżący i odliczania), kilka alarmów lub podwójny czas. Najbardziej widocznym elementem jest jednak zdecydowanie królewski niebieski pasek z poliuretanu, co czyni ten kawałek naprawdę efektowne akcesorium. Dostrojenie strój zegarek, które staną się nieodzownym towarzyszem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy szary
Szkło plastikowe
Podwójny czas tak
Budzik tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 47 mm
Głębokość (mm) 16 mm
Wysokość 53 mm