Candino Klasyczny C4495 / 8

Marka: Candino Nr katalogowy: 100002646241
Candino Klasyczny C4495 / 8

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Candino Klasyczny C4495 / 8

Każdy nowoczesny dżentelmen powinien mieć w swoim „sprzętem” klasycznych zegarków, które idealnie pasować melodie i sportowa. To nie znaczy, że nie powinno być dodatek z najlepszych materiałów. Prawo to szwajcarski zegarek marki CANDINO Wykonane z warsztatu. Pełny opis

2012

2 012 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Każdy nowoczesny dżentelmen powinien mieć w swoim „sprzętem” klasycznych zegarków, które idealnie pasować melodie i sportowa. To nie znaczy, że nie powinno być dodatek z najlepszych materiałów. Prawo to szwajcarski zegarek marki CANDINO Wykonane z warsztatu. Ich czarna tarcza opiera się na tradycyjnej konstrukcji – ozdobić to łatwe do odczytania cyfr, luminescencyjne ręce i niezbędną pozycję datownik 3. Poza krytym sapphire kryształ, który jest odporny na zarysowania i nawet po latach zużycia zachowuje wspaniały połysk. Obudowa i udaru mózgu są wykonane z najlepszej stali nierdzewnej – wystarczy jeden dotyk, nauczyłeś się od niego. Postaw na akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny automat
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło szafirowe
Widoczna data tak
Szerokość 40 mm
Wysokość 46 mm