Candino Lady Elegance C4646/2

Marka: Candino Nr katalogowy: 100002654077
Candino Lady Elegance C4646/2

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Candino Lady Elegance C4646/2

Jeśli szukasz zegarka, który jest również luksusowym klejnotem, to potraktuj zegarek Swiss Made Candino . Rzucaj zaklęcie błyszczących kamieni, o których mogą wiedzieć za każdym razem, gdy porusza się Twoja ręka. Czarna polerowana twarz ozdobiona jest srebrnymi dłońmi i połączonymi indeksami. Pełny opis

1060

1 060 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jeśli szukasz zegarka, który jest również luksusowym klejnotem, to potraktuj zegarek Swiss Made Candino . Rzucaj zaklęcie błyszczących kamieni, o których mogą wiedzieć za każdym razem, gdy porusza się Twoja ręka. Czarna polerowana twarz ozdobiona jest srebrnymi dłońmi i połączonymi indeksami. Wnęka pokryta jest szkłem szafirowym, które jest bardzo odporne na zarysowania. Zegarki są w całości wykonane z najwyższej jakości stali. Nadgarstek przypięte do nich idealnie przystosowalnego Milan ruch. Postaw na wyjątkowy kawałek, którego nikt nie będzie za tobą tęsknił.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło szafirowe
Szerokość pasa 12 mm
Szerokość 25 mm
Wysokość 30 mm