Cannibal CD263-09

Marka: Cannibal Nr katalogowy: 100002377242

Sprzedaż partnerska

Cannibal CD263-09

marka zegarek zaprojektowany przez Cannibal są dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do suplementów sportowych. Ich bardziej masywna koperta i pasek posiada biały kolor, który wyróżnia się szczególnie na opalonej skórze. Pełny opis

94

187 zł Z VAT
94 zł
-49%

Nr katalogowy: 100002377242

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez Cannibal są dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do suplementów sportowych. Ich bardziej masywna koperta i pasek posiada biały kolor, który wyróżnia się szczególnie na opalonej skórze. Miłośnicy wody z pewnością docenią wodoszczelny do 100 metrów, co pozwala na pływanie z zegarkiem na nadgarstku. Ale z całą pewnością skorzystać z wyświetlaczem cyfrowym posiadającym wiele funkcji. Jeśli to konieczne, można być podświetlane. Podaruj sobie dodatek, który stanie się nieodłącznym towarzyszem dla swoich działań.

cechy:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
  • Stoper: pomiar czasu na 1/100 maksymalny czas pracy wynosi 24 godzin.
  • Licznik okrążenie: Pomiar może być podzielony na maksymalnie 100 pół. Po zakończeniu szkolenia może być to czas mierzony w rundach do zobaczenia.
  • Odliczanie stoper: Ilość tyłu po jednej sekundzie, można ustawić na maksymalnie 24 godzin. Po ustalonym czasie wydał sygnały zegarek.
  • Alarm: alarm dzienny, który ostrzega, codziennie w tym samym czasie, które można ustawić.
  • Sygnał zegara: sygnał godzinowy dźwięki.
  • Podwójny czas pozwala na jednoczesne wyświetlanie po raz drugi. Idealna funkcja dla wszystkich zapalonych turystów i tych, którzy mają kogoś bliskiego za granicą.
  • 12/24 Tryb: Wybierz czy będzie wyświetlać czas w 12-godzinnym lub w formacie 24-godzinnym.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały
Kolor tarczy szary
Szkło plastikowe
Podwójny czas tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 49 mm