Cannibal CD275-01

Marka: Cannibal Nr katalogowy: 100002787289
Cannibal CD275-01

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Cannibal CD275-01

Aktywny styl życia wśród aktywnych zegarek. Może Cannibal cyfrowy marki zegarek z dużym wyświetlaczem. Raz na nadgarstek przypięte ich wygodny pasek silikonowy, można od razu rozpocząć korzystanie z tej funkcji. Pełny opis

153

153 zł z VAT 201 zł, oszczędzasz 48 zł (23 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Aktywny styl życia wśród aktywnych zegarek. Może Cannibal cyfrowy marki zegarek z dużym wyświetlaczem. Raz na nadgarstek przypięte ich wygodny pasek silikonowy, można od razu rozpocząć korzystanie z tej funkcji. Ich wydajność można zmierzyć bardzo dokładnie dzięki łodygi, biegacze docenią nie tylko koło zliczania, tzw. „Czasy okrążeń”. Dzięki podświetlenie wyświetlacza zobaczyć nawet w najgłębszej ciemności. Z wielu zegarka Cannibal przeżyją przygody.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik, stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy szary
Szkło plastikowe
Stoper tak
Szerokość 50 mm
Głębokość (mm) 17 mm
Wysokość 53 mm