Cannibal CD277-09

Marka: Cannibal Nr katalogowy: 100002376371
Cannibal CD277-09

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Cannibal CD277-09

Portfel marki Cannibal spotkania głównie dzieci oglądają. Ale można też znaleźć stylowe zegarka sportowego dla aktywnych mężczyzn. Stałe obudowę ze stali nierdzewnej o czarnym końca, biały pasek przechodzi Jakość kauczuku. Ale z całą pewnością uwielbiam szeroki zakres funkcji, które mają na zegarek. Pełny opis

91

91 zł z VAT 203 zł, oszczędzasz 112 zł (55 %)
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Portfel marki Cannibal spotkania głównie dzieci oglądają. Ale można też znaleźć stylowe zegarka sportowego dla aktywnych mężczyzn. Stałe obudowę ze stali nierdzewnej o czarnym końca, biały pasek przechodzi Jakość kauczuku. Ale z całą pewnością uwielbiam szeroki zakres funkcji, które mają na zegarek. Aby wymienić takie jak w pełni automatyczny kalendarz, alarm dzienny lub bardzo dokładny stoper. Miłośnicy sportów wodnych docenią wodoszczelny do 100 metrów, dzięki czemu można oglądać i nurkować. Uzyskać doskonały towarzysz dla swoich działań i pobyt.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała plastik, stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa biały
Kolor tarczy szary
Szkło plastikowe
Stoper tak
Szerokość 47 mm
Głębokość (mm) 14 mm
Wysokość 52 mm