Cannibal CJ242-14

Marka: Cannibal Nr katalogowy: 100002377260
Cannibal CJ242-14

Sprzedaż partnerska

Cannibal CJ242-14

marka zegarek zaprojektowany przez Cannibal są odpowiednie dla wszystkich dziewczyn, które lubią znaczących dodatków. Pełny opis

146

146 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez Cannibal są odpowiednie dla wszystkich dziewczyn, które lubią znaczących dodatków. Błyszczących różowy obudowa z tworzywa sztucznego jest cała szerokość 43 cm, różowy posiada taśmę silikonową, która jest bardziej odporna na uszkodzenia i utrzymuje się przez dłuższy czas, jak nowe. Lilia biała twarz zdobi cyfr znaczących, które sprawiają, że czas zawsze doskonale czytelny. Noszący docenią i wodoszczelność do 100 metrów – zegarek, więc nie trzeba zdejmować nawet podczas pływania.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dla dziewcząt, dziecięce
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa różowy
Kolor tarczy biały
Szkło plastikowe
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 15 mm
Wysokość 45 mm