CASIO Baby-G BG 5607-9

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002743054

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

CASIO Baby-G BG 5607-9

Zegarki Casio Baby-G popularne marki można zrobić, aby rozjaśnić nawet deszczowy dzień. Ich sprawa i ruch plastikowy grając wszystkie kolory tęczy upewnić się, że ten kawałek naprawdę nudzi. Pełny opis

335

335 zł z VAT 385 zł, oszczędzasz 50 zł (12 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Casio Baby-G popularne marki można zrobić, aby rozjaśnić nawet deszczowy dzień. Ich sprawa i ruch plastikowy grając wszystkie kolory tęczy upewnić się, że ten kawałek naprawdę nudzi. Z pewnością docenią wyświetlacz cyfrowy posiadający różnorodne funkcje – można użyć stopera, odliczania stoper, podwójny czas i czas światowy. Z podświetleniem wyświetlacza elektrycznym zawsze doskonale widać wodoszczelność do 100 m od zegarka znowu sprawia, że doskonały dodatek do strojów kąpielowych. Udekorować kawałku, że nikt nie pozostawi bez echa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa wielokolorowy
Szkło mineralne
Podwójny czas tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 15 mm
Wysokość 46 mm