CASIO BABY-G BGA 190GL-7B

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002743059

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

CASIO BABY-G BGA 190GL-7B

Baby-G BGA 190GL-7B w kolorze białym , gdzie niebo jest wspaniale pokazane na tarczy zegara – popołudniowy obraz Ziemi ze statku kosmicznego, który podkreśla charakter podróżnika. . Pełny opis

597

597 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Baby-G BGA 190GL-7B w kolorze białym , gdzie niebo jest wspaniale pokazane na tarczy zegara – popołudniowy obraz Ziemi ze statku kosmicznego, który podkreśla charakter podróżnika. . 31 stref czasowych i podwójny wyświetlacz czasu sprawia, że te zegarki doskonała pomocnika podczas podróży lub po prostu śledzić, która jest godzina w swoim ulubionym mieście. Czas lokalny jest wyświetlany na centralnym pokrętle, druga strefa czasowa w osobnej tarczy na 6 małym wyświetlaczu LCD w pozycji 3 będzie ponownie po prostu wyświetla stoper, alarm, zaprogramowany kalendarz, zegar i słabym oświetleniu, może być podświetlany przez białe światło LED.

Funkcje:
  • W pełni zautomatyzowany kalendarz: system, który jest zaprogramowany na kilka dziesięcioleci, co pomoże ci nigdy nie mieć do czynienia z latami przestępnymi.
  • Stoper: dokładny do 1/1 sek
.

maksymalny czas działania 60 minut.

Odliczanie: liczenie wstecz po jednej sekundzie, można ustawić na maksymalnie 60 minut. Alarm: codzienny alarm, który alarmuje Cię każdego dnia o tej samej porze. Co godzinę: co godzinę rozbrzmiewa sygnał dźwiękowy. Czas na świecie: ta funkcja informuje o czasie na całym świecie.

Każda strefa czasowa jest reprezentowana przez konkretne miasto (Tokio, Nowy Jork, …).

Tryb 12/24: wybierz, czy czas będzie wyświetlany w formacie 12-godzinnym, czy 24-godzinnym. Tryb cichy: naciśnij jeden przycisk, aby wyłączyć lub włączyć wszystkie dźwięki.

Idealny dla częstych gości kina lub teatru.

Dźwignie ręczne: Czy utrudniasz oglądanie ekranu cyfrowego? Naciśnięcie jednego przycisku powoduje odsunięcie.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu łączone
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Budzik tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 16 mm
Wysokość 48 mm