CASIO Budowla EFR 549D-1B

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002744261

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

CASIO Budowla EFR 549D-1B

Zegarki Casio od sklepu na pierwszy rzut oka kochać wszystkie panowie z zamiłowania do ponadczasowych akcesoriów. Ich twarz odbędzie odważne srebrny chronograf z funkcją stopera, nie jest również konieczne wskaźnik datownik dzień tygodnia. Pełny opis

552

552 zł z VAT 743 zł, oszczędzasz 191 zł (25 %)
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Casio od sklepu na pierwszy rzut oka kochać wszystkie panowie z zamiłowania do ponadczasowych akcesoriów. Ich twarz odbędzie odważne srebrny chronograf z funkcją stopera, nie jest również konieczne wskaźnik datownik dzień tygodnia. Dzięki indeksy luminescencyjne i ręce są zawsze doskonale widać aktualny czas. Obudowa i udaru mózgu są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Czy zdecydować się na formalne lub sportowa, dodatek ten nie może pójść źle.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny, srebrny
Szkło mineralne
Stoper tak
Tachymetr tak
Szerokość 50 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 58 mm