CASIO Collection MTP 1303PD-1A2

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002743599
CASIO Collection MTP 1303PD-1A2

Sprzedaż partnerskaNowość

CASIO Collection MTP 1303PD-1A2

Dodaj swój strój do stylowego zegarka Casio, który świetnie sprawdzi się zarówno w czasie wolnym, jak iw bardziej formalnych strojach. Czarna tarcza jest przechwytywana przez złote wskaźniki i świecące dłonie. Zegarek jest w całości wykonany ze stali nierdzewnej i jest wygodny w noszeniu. Pełny opis

197

197 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :16.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Dodaj swój strój do stylowego zegarka Casio, który świetnie sprawdzi się zarówno w czasie wolnym, jak iw bardziej formalnych strojach. Czarna tarcza jest przechwytywana przez złote wskaźniki i świecące dłonie . Zegarek jest w całości wykonany ze stali nierdzewnej i jest wygodny w noszeniu. Postaw na swój zegarek Casio który Cię nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków klasyczny, modny
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 8.2 mm
Wysokość 48 mm