CASIO Collection W-96H-1AVEF

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002627102

Sprzedaż partnerska

CASIO Collection W-96H-1AVEF

Czy jesteś ubrany wygodną koszulę przyjemności lub dres, zegarek zaprojektowany przez Casio zawsze będzie idealnym uzupełnieniem. Ich prostokątna obudowa płynnie łączy się z czarnego paska. Pełny opis

150

150 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100002627102

Pełny opis

Opis produktu

Czy jesteś ubrany wygodną koszulę przyjemności lub dres, zegarek zaprojektowany przez Casio zawsze będzie idealnym uzupełnieniem. Ich prostokątna obudowa płynnie łączy się z czarnego paska. Cyfrowy wyświetlacz jest wynikiem znaczących cyfr i liter czytelne, w razie potrzeby, może to być LED podświetlany na zielono. Z pewnością docenią żywotność baterii do 10 lat, co jest gwarantowane przez producenta (nie zapomnij, aby obejrzeć to zajmuje trochę czasu, aby dostać się do ciebie, życie zawsze będzie nieco niższa).

cechy:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
  • Stoper: pomiar czasu na 1/100 maksymalny czas pracy wynosi 24 godzin.
  • alarm wielofunkcyjny: Można wybierać spośród kilku rodzajów alarmów; Można ustawić alarm dzienny, alarm miesięczny, do tej pory, alarm na pewien czas w ciągu miesiąca.
  • Sygnał zegara: sygnał godzinowy dźwięki.
  • Podwójny czas pozwala na jednoczesne wyświetlanie po raz drugi. Idealna funkcja dla wszystkich zapalonych turystów i tych, którzy mają kogoś bliskiego za granicą.
  • 12/24 Tryb: Wybierz czy będzie wyświetlać czas w 12-godzinnym lub w formacie 24-godzinnym.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa plastik
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa Czarny
Podwójny czas tak
Stoper tak
Szerokość 35 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 44 mm