CASIO Edifice EF-527D-1AVEF

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531558

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

CASIO Edifice EF-527D-1AVEF

Akcesoria Casio Edifice kolekcji do dekoracji panowie, którzy oczekują na oglądanie nie tylko wygląda stylowo, ale także dokładny projekt i wiele przydatnych funkcji. Spada pod wpływem zegarków zainspirowanych wyścigów F1 i ty i dołączyć nadgarstka ten stylowy model. Pełny opis

743

743 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Akcesoria Casio Edifice kolekcji do dekoracji panowie, którzy oczekują na oglądanie nie tylko wygląda stylowo, ale także dokładny projekt i wiele przydatnych funkcji. Spada pod wpływem zegarków zainspirowanych wyścigów F1 i ty i dołączyć nadgarstka ten stylowy model. Czarna tarcza cię na pierwszy rzut oka ze swoich silnych segmentacji i luminescencyjnych rąk, dzięki czemu zawsze możesz zobaczyć aktualny czas. Również zapewnia doskonałą widoczność podświetlenie LED. Trzy chronografy będzie służyć jako stoper. Dostarczamy i suwak logarytmiczny, funkcję, która jest najczęściej używany przez pilotów, powietrza – dzięki niemu można obliczyć prędkość, zużycie paliwa i odległości lotu. Wisienką na torcie jest wodoodporny do 100m, dzięki czemu nie trzeba zdejmować zegarek lub podczas nurkowania. Gdy zegarek Edifice raz przypiąć na nadgarstku, nigdy nie będziesz chciał zdjąć nie jest.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 46 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 51 mm