CASIO Edifice EFB 550D-7A

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531812

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

CASIO Edifice EFB 550D-7A

Czy zdecydować się na formalnym garnitur lub rekreacji koszulę, zegarki Casio Edifice od ulubione kolekcje zawsze wyglądać perfekcyjnie dopracowane. Srebra zajmuje trzy wybierania stopera z Stoper i 24 godzin tarczy, jest również niezbędne datownik. Pełny opis

696

696 zł z VAT 990 zł, oszczędzasz 294 zł (29 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na formalnym garnitur lub rekreacji koszulę, zegarki Casio Edifice od ulubione kolekcje zawsze wyglądać perfekcyjnie dopracowane. Srebra zajmuje trzy wybierania stopera z Stoper24 godzin tarczy, jest również niezbędne datownik. Dzięki jasnym indeksów luminescencyjnych i ręce są zawsze doskonałe, pojawi się aktualny czas. Dial sapphire szklaną pokrywę, która jest odporna na zarysowania i nawet po latach zużycia zachowuje wspaniały połysk. Obudowa i wyrafinowany trakcji stal w pierwszym kontakcie przekonać najwyższą jakość. Udekorować akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło szafirowe
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 43.5 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 49.5 mm