CASIO Edifice EFD 520D-7A

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531746

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

CASIO Edifice EFD 520D-7A

Zegarki Casio z tradycyjnych warsztatów są idealne dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Jasny tarcza z pionowym wzorem posiada trzy chronograf z funkcją stopera, nie jest również konieczne datownik. Pełny opis

585

585 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Casio z tradycyjnych warsztatów są idealne dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Jasny tarcza z pionowym wzorem posiada trzy chronograf z funkcją stopera, nie jest również konieczne datownik. Rafinowane czerwone szczegóły dać tym modelu właściwą atmosferę, dzięki luminescencyjne indeksy i ręce są zawsze doskonałe, można zobaczyć aktualny czas. Obudowa i udaru mózgu są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Udekorować akcesorium, które nigdy nie znudzi.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 51 mm