CASIO Edifice EFR 559DB-1A

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531891

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

CASIO Edifice EFR 559DB-1A

zegarki gmach zaprojektowany przez Popularne marki Casio są dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do suplementów sportowych, które jeszcze elegancki wygląd. Na pierwszy rzut oka urzeka stałą obudowę stalową, która dekoracji projektu czarny obejmy za pomocą śrub. Pełny opis

750

750 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

zegarki gmach zaprojektowany przez Popularne marki Casio są dla wszystkich mężczyzn z zamiłowaniem do suplementów sportowych, które jeszcze elegancki wygląd. Na pierwszy rzut oka urzeka stałą obudowę stalową, która dekoracji projektu czarny obejmy za pomocą śrub. Wytrzymała twarz ozdobiona charakterystycznymi luminescencyjnych rąk i indeksów, które zapewniają dobre oświetlenie nad czasowym czytelność przy słabym oświetleniu. Z pewnością docenią nietypowo zaprojektowane chronograf z funkcją stopera oraz czas 24-godzinny, są też niezbędne datownik. Zegarki z rozkładaną szyte uczciwej stali nierdzewnej. Zapraszamy na dodatek, że zawsze zamieni się w prawdziwy dżentelmen.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 49 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 54 mm