CASIO Edifice EFV-C100D-1BVEF

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002745182
CASIO Edifice EFV-C100D-1BVEF

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaNowość

CASIO Edifice EFV-C100D-1BVEF

Szukasz niezawodnego w tym samym czasie stylowa dodatek? Zegarki Casio są stworzone dla Ciebie. Zegarki mają szereg funkcji, takich jak w pełni automatyczny kalendarz, stoper, odliczanie, przypomnienie i wiele innych. Pełny opis

499

499 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Szukasz niezawodnego w tym samym czasie stylowa dodatek? Zegarki Casio są stworzone dla Ciebie. Zegarki mają szereg funkcji, takich jak w pełni automatyczny kalendarz, stoper, odliczanie, przypomnienie i wiele innych. Przegląd aktualnego czasu w trudnych warunkach oświetleniowych zapewnia świecące dłonie . Wszystko to pokryte jest trwałym mineralnym szkiełkiem. Na obudowie ze stali nierdzewnej wyjmowana jest liczna luneta, która w wyniku stalowego ciągu tworzy idealną jednostkę. Postaw na jakość zegarków Casio .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu łączone
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 46 mm
Głębokość (mm) 14 mm
Wysokość 51 mm