CASIO G / G-G-shock 7900-1ER

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002781686

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

CASIO G / G-G-shock 7900-1ER

Czy mieszkasz aktywne życie? Biesiada w sportowej adrenaliny, wspinaczka górska lub długo rowerowych? Wtedy nie można przegapić na nadgarstku niemal niezniszczalny zegarek G-Shock od Casio warsztacie. Dzięki bardzo odpornych konstrunkci są odporne na uderzenia, wstrząsy i wibracje. Pełny opis

472

472 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy mieszkasz aktywne życie? Biesiada w sportowej adrenaliny, wspinaczka górska lub długo rowerowych? Wtedy nie można przegapić na nadgarstku niemal niezniszczalny zegarek G-Shock od Casio warsztacie. Dzięki bardzo odpornych konstrunkci są odporne na uderzenia, wstrząsy i wibracje. Kibice pokochają zimotrwalosc do –20 ° C. Miłośnicy sportów wodnych docenią Wodoodporny do 200 metrów, dzięki czemu można oglądać na nadgarstku, nawet nurkowanie. Skuteczna cechą jest automatyczne podświetlenie – jak najszybciej podnieść rękę i przechylić zegarka pod kątem około 40 stopni do powierzchni, zostanie ona automatycznie zapalić. Podaruj sobie dodatek, który stanie się niezbędnym dodatkiem do codziennych przygód.

cechy:

 • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
 • Stoper: podwójne umożliwiające pomiar dwóch odcinków czasowych, niezależnie od siebie. Idealny do porównywania skuteczności dwóch sportowców.
 • Odliczanie stoper: liczyć wstecz po jednej sekundzie, można ustawić go do maksymalnie 24 godzin. Po ustalonym czasie emisji oglądać sygnał dźwiękowy i miga dioda.
 • Moon Phase: Full Moon negatywnie wpływa na sen? Dzięki tej funkcji można zauważyć, jak długo trzeba czekać na bezsennej nocy.
 • Widoki fala: idealna opcja dla wszystkich, którzy kochają żeglarstwo na morzu. W oparciu o fazy księżyca oraz szerokości i długości geograficznej obliczy, czy zbliżający się przypływ i odpływ.
 • Alarm dla żeglarstwa i regat: używany, gdy wyścig regat. Sygnał zawsze w odcinku, który można ustawić.
 • 12/24 Tryb: Wybierz czy będzie wyświetlać czas w 12-godzinnym lub w formacie 24-godzinnym.
 • 4× alarm wielofunkcyjny: Można wybierać spośród kilku rodzajów alarmów; Można ustawić alarm dzienny, alarm miesięczny, do tej pory alarm raz w miesiącu. Wraz z sygnałem dźwiękowym LED miga.
 • Sygnał zegara: sygnał godzinowy dźwięki.
 • Alarm z funkcją drzemki: alarm włączy się po kilku minutach, aż zostanie całkowicie wyłączony.
 • Tryb cichy: nacisnąć jeden przycisk, aby włączyć lub wyłączyć wszystkie dźwięki. Idealna funkcja dla osób często odwiedzających kina lub teatru.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Szkło mineralne
Budzik tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 50 mm
Głębokość (mm) 18 mm
Wysokość 52 mm