CASIO G / G shock GA-100B-7A

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531660

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

CASIO G / G shock GA-100B-7A

Pogrąża headfirst życiu? Upokarza jak nowe przeszkody i przezwyciężania swoje granice? Następnie na nadgarstku nie przegap kolekcji biel zegarki dla prawdziwych mężczyzn: G-Shock. Z materiałów stosowanych zmiany są odporne na uderzenia, na ścieranie i uszkodzenia wibracje – wytrzymuje agresywnego i. Pełny opis

472

472 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Pogrąża headfirst życiu? Upokarza jak nowe przeszkody i przezwyciężania swoje granice? Następnie na nadgarstku nie przegap kolekcji biel zegarki dla prawdziwych mężczyzn: G-Shock. Z materiałów stosowanych zmiany są odporne na uderzenia, na ścieranie i uszkodzenia wibracje – wytrzymuje agresywnego i. Miłośnicy wody z pewnością zadowoli wodoszczelny do 200 metrów, dzięki czemu można oglądać nawet nurkowanie! Tarcza opiera się na tarczy analogowej i dwóch wyświetlaczy cyfrowych, które oferują szereg funkcji:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
  • Stoper: z dokładnością 1/1000 sekundy, o maksymalnym czasie przebiegu 60 minut.
  • Odliczanie stopera do treningu interwałowego: liczyć wstecz po jednej sekundzie, można ustawić go do maksymalnie 24 godzin. Po ustalonym czasie, sygnał dźwiękowy, a zegar zacznie odliczać ten sam odcinek – idealny element do treningu interwałowego.
  • 5× alarmu: alarm dzienny, który ostrzega, codziennie w tym samym czasie, które można ustawić.
  • Alarm z funkcją drzemki: alarm włączy się po kilku minutach, aż zostanie całkowicie wyłączony.
  • Sygnał zegara: sygnał godzinowy dźwięki.
  • Obliczanie prędkości: wystarczy wprowadzić dystans do swoich celów i włącz stoper. Zegarek obliczyć prędkość.
  • World Times: Można ustawić co czasy będą wyświetlane świat. Każda strefa czasu jest reprezentowana przez duże miasta w tej dziedzinie – w Nowym Jorku, Londynie, …
  • 12/24 Tryb: Wybierz czy będzie wyświetlać czas w 12-godzinnym lub w formacie 24-godzinnym.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu łączone
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały
Szkło mineralne
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 51 mm
Głębokość (mm) 17 mm
Wysokość 55 mm