CASIO G-shock GW-M5610-1

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002934013

Sprzedaż partnerska

CASIO G-shock GW-M5610-1

Zegarek G-Shock od Casio tradycyjne warsztaty przeznaczone są dla wszystkich prawdziwych mężczyzn, którzy nie boją się skakać na główkę do życia. Ich obudowa prostokątna jednostka dodaje lekki dotyk retro, który w ostatnim czasie po raz kolejny już w modzie. Pełny opis

590

590 zł

Nr katalogowy: 100002934013

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek G-Shock od Casio tradycyjne warsztaty przeznaczone są dla wszystkich prawdziwych mężczyzn, którzy nie boją się skakać na główkę do życia. Ich obudowa prostokątna jednostka dodaje lekki dotyk retro, który w ostatnim czasie po raz kolejny już w modzie. Nadgarstek zegarek szyte gumowy pasek, który jest odporny na wodę i pot. zegarki G uderzeniowe są odporne na wstrząsy, drgania i wstrząsy oraz mogą wytrzymać nieostrożnego obchodzenia. Wodne szaleĹ docenić wodoszczelny do 200 metrów, co pozwala nurkowania zegarki na rękę. pokochasz i energii słonecznej, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z wymianą baterii. Zegarek wyposażony jest w wskaźnik stanu baterii – więc zawsze być poinformowany, że brak im energii i dobrze byłoby, aby odsłonić ekran do światła dziennego. Wyświetlacz jest wyposażony w automatyczne podświetlenie – wystarczy podnieść rękę z zegarkiem do kąta około 40 stopni do powierzchni, a przez sam świateł. Ostatnia z nich ostatniej cechy potężnego zegarka jest sterowane radiem – ponieważ czas będzie zawsze precyzyjny atomowo. Po przypięte nadgarstek zegarka G-Shock, już bez nich nie będzie w stanie wyobrazić sobie życia.

cechy:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
  • Sterowanie radiowe: sterowanie drogą radiową sygnału można mieć pewność, że zegarek będzie zawsze doskonale pokazują dokładny czas. Funkcja ta może być stosowana w Europie, USA, Japonii i Chinach.
  • Stoper: pomiar czasu na 1/100 maksymalny czas pracy wynosi 24 godzin.
  • Odliczanie stoper: liczyć wstecz po jednej sekundzie, można ustawić go do maksymalnie 24 godzin. Po ustalonym czasie wydał sygnały zegarek.
  • Alarm: alarm dzienny, który ostrzega, codziennie w tym samym czasie, które można ustawić.
  • Sygnał zegara: sygnał godzinowy dźwięki.
  • Alarm z funkcją drzemki: alarm włączy się po kilku minutach, aż zostanie całkowicie wyłączony.
  • Czas na świecie: Funkcja ta informuje o czasie na całym świecie. Każda strefa czasowa jest reprezentowany przez danego miasta (Tokio, Nowy Jork, …).
  • 12/24 Tryb: Wybierz czy będzie wyświetlać czas w 12-godzinnym lub w formacie 24-godzinnym.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny solarny
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa czarny
Szkło mineralne
Sterowanie radiowe tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 46 mm