CASIO G-Shock Step Tracker GBA 800-2A2

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002745292
CASIO G-Shock Step Tracker GBA 800-2A2

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

CASIO G-Shock Step Tracker GBA 800-2A2

Jeśli szukasz dodatków, które wyglądają świetnie i nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji, to zegarki Casio G-Shock są dla Ciebie. Zegarek ma szeroki zakres funkcji – na przykład przydatny krokomierz, który daje przegląd liczby kroków, spalonych kalorii lub codziennej aktywności. Pełny opis

553

553 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jeśli szukasz dodatków, które wyglądają świetnie i nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji, to zegarki Casio G-Shock są dla Ciebie. Zegarek ma szeroki zakres funkcji – na przykład przydatny krokomierz, który daje przegląd liczby kroków, spalonych kalorii lub codziennej aktywności. Dostępny jest również alarm, automatyczny kalendarz, stoper, budzik, tryb 12/24 lub wyszukiwarka telefonów, które pomogą Ci odnaleźć zgubiony smartfon. Zegarek wykonany jest z wysokiej jakości żywicy, dzięki czemu zegarek jest lekki i wodoodporny. Wodoodporne 20 bankomatów gwarantuje, że możesz zanurzyć się w zegarku nawet w głębinach. Ciesz się zegarkami Casio, na których zawsze możesz polegać.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu łączone
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa turkusowy
Kolor tarczy szary
Szkło mineralne
Podwójny czas tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 49 mm
Głębokość (mm) 16 mm
Wysokość 57 mm