CASIO Kolekcja AE-1000WD-1AVEF

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002767024

Sprzedaż partnerska

CASIO Kolekcja AE-1000WD-1AVEF

Zegarki marki Casio z popularnych warsztatów są idealne dla wszystkich ludzi, którzy preferują zegarek cyfrowy. Ich masywna obudowa ze stali i kolej polegać na ponadczasowym kolorze srebrnym, który naprawdę pasuje do wszystkiego. Pełny opis

220

220 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100002767024

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki marki Casio z popularnych warsztatów są idealne dla wszystkich ludzi, którzy preferują zegarek cyfrowy. Ich masywna obudowa ze stali i kolej polegać na ponadczasowym kolorze srebrnym, który naprawdę pasuje do wszystkiego. Wodne szaleĹ docenić wodoszczelny do 100 metrów, co umożliwia pływanie z zegarkiem na nadgarstku. Będziesz cieszyć się również żywotność baterii do 10 lat, co jest gwarantowane przez producenta (nie zapomnij, aby obejrzeć to zajmuje trochę czasu, aby dostać się do ciebie, życie zawsze będzie nieco niższa). Postawić na dodatek, który będzie Twoim nieodzownym towarzyszem w życiu codziennym.

cechy:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
  • Stoper: pomiar czasu na 1/100 maksymalny czas pracy wynosi 24 godzin.
  • Odliczanie stoper: Ilość tyłu po jednej sekundzie, można ustawić na maksymalnie 24 godzin. Po ustalonym czasie wydał sygnały zegarek.
  • Alarm: alarm dzienny, który ostrzega, codziennie w tym samym czasie, które można ustawić.
  • Sygnał zegara: sygnał godzinowy dźwięki.
  • Czas na świecie: Funkcja ta informuje o czasie na całym świecie. Każda strefa czasowa jest reprezentowany przez danego miasta (Tokio, Nowy Jork, …).
  • Tryb cichy: nacisnąć jeden przycisk, aby włączyć lub wyłączyć wszystkie dźwięki. Idealna funkcja dla osób często odwiedzających kina lub teatru.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Szkło mineralne, plastikowe
Budzik tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 14 mm
Wysokość 48 mm