CASIO Kolekcja AE-2000W-1AVEF

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531595

Sprzedaż partnerska

CASIO Kolekcja AE-2000W-1AVEF

Zegarki Casio z dosłownie warsztat zainspiruje każdego człowieka wyznawania aktywny tryb życia. Ich duża torebka ozdobiona śrub projektant, który jest dodatkowo wzmocniona przez ogromne wrażenie. Nadgarstek zegarek szyte czarny gumowy pasek. Pełny opis

245

245 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Casio z dosłownie warsztat zainspiruje każdego człowieka wyznawania aktywny tryb życia. Ich duża torebka ozdobiona śrub projektant, który jest dodatkowo wzmocniona przez ogromne wrażenie. Nadgarstek zegarek szyte czarny gumowy pasek. Wodne szaleĹ docenić wodoszczelny do 200 metrów, co pozwala na nurkowanie z zegarkiem na nadgarstku. Doskonały cechą jest żywotność do 10 lat bateria, która jest gwarantowana przez producenta (nie zapomnij, aby obejrzeć to zajmuje trochę czasu, aby dostać się do ciebie, życie zawsze będzie nieco niższa). Dane na wyświetlaczu cyfrowym jest łatwy do odczytania, plus wy może, jeśli to konieczne, podświetlany przez pomarańczowy LED. Postawić na dodatek, że po prostu nie zawiedzie.

cechy:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
  • Stoper: pomiar czasu na 1/100 maksymalny czas pracy wynosi 24 godzin.
  • Alarm: alarm dzienny, który ostrzega, codziennie w tym samym czasie, które można ustawić.
  • Sygnał zegara: sygnał godzinowy dźwięki.
  • Czas na świecie: Funkcja ta informuje o czasie na całym świecie. Każda strefa czasowa jest reprezentowany przez danego miasta (Tokio, Nowy Jork, …).
  • 12/24 Tryb: Wybierz czy będzie wyświetlać czas w 12-godzinnym lub w formacie 24-godzinnym.
  • Tryb cichy: nacisnąć jeden przycisk, aby włączyć lub wyłączyć wszystkie dźwięki. Idealna funkcja dla osób często odwiedzających kina lub teatru.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Szkło mineralne
Budzik tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 48 mm
Głębokość (mm) 16 mm
Wysokość 52 mm