CASIO Kolekcja AEQ 100W-1B

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531811
CASIO Kolekcja AEQ 100W-1B

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

CASIO Kolekcja AEQ 100W-1B

Mężczyźni połączone zegarki aeq 100W-1B na czarno KOLEKCJA wykonania sportowy wygląd. Te zegarki są bardzo rozsądną cenę. Zegarek posiada pasek z tworzywa sztucznego i wyposażony w wiele funkcji, takich jak. Lista na maks. 25 nazwisk z telefonu. Liczb, czas światowy, stoper, i innych. Pełny opis

181

181 zł z VAT 240 zł, oszczędzasz 59 zł (24 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :19.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Mężczyźni połączone zegarki aeq 100W-1B na czarno KOLEKCJA wykonania sportowy wygląd. Te zegarki są bardzo rozsądną cenę. Zegarek posiada pasek z tworzywa sztucznego i wyposażony w wiele funkcji, takich jak. Lista na maks. 25 nazwisk z telefonu. Liczb, czas światowy, stoper, i innych.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu łączone
Kategoria zegarków sportowy
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło plastikowe
Stoper tak
Szerokość 47 mm
Wysokość 51 mm