CASIO Kolekcja HDD-600-1AVEF

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531517

Sprzedaż partnerska

CASIO Kolekcja HDD-600-1AVEF

Czy iść do miasta na zakupy lub na wycieczkę do wsi, obejrzeć warsztat marki Casio zawsze będzie najlepszym towarzyszem. Dzięki plastikowej konstrukcji są niezwykle lekkie, nadgarstek tak trudno poczuć. Połączenie czerni i szarości, zresztą rzuci prawie wszystko. Pełny opis

130

130 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy iść do miasta na zakupy lub na wycieczkę do wsi, obejrzeć warsztat marki Casio zawsze będzie najlepszym towarzyszem. Dzięki plastikowej konstrukcji są niezwykle lekkie, nadgarstek tak trudno poczuć. Połączenie czerni i szarości, zresztą rzuci prawie wszystko. Cyfrowy wyświetlacz obejmuje lupę sferyczną, która zapewnia dobrą czytelność. Jeśli to konieczne, można dodatkowo podświetlany LED. Postaw na dodatek, że nie zawiedzie.

cechy:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
  • Stoper: pomiar czasu na 1/100 maksymalny czas pracy wynosi 24 godzin.
  • 12/24 Tryb: Wybierz czy będzie wyświetlać czas w 12-godzinnym lub w formacie 24-godzinnym.
  • Podwójny czas pozwala na jednoczesne wyświetlanie po raz drugi. Idealna funkcja dla wszystkich zapalonych turystów i tych, którzy mają kogoś bliskiego za granicą.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik, stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy owalny
Kolor pasa czarny
Podwójny czas tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 44 mm