CASIO Kolekcja LTP 1234GL-7A

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531685

Sprzedaż partnerska

CASIO Kolekcja LTP 1234GL-7A

Plac obudowa wracają do mody! Utracić swoje wdzięki i ponadczasowe i dołączyć zegarek na rękę zaprojektowany przez popularnych marek Casio. Ich galwanicznie jednostka wydłużonego prostokąta kształcie tulei dodaje odrobinę luksusu. Pełny opis

150

150 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Plac obudowa wracają do mody! Utracić swoje wdzięki i ponadczasowe i dołączyć zegarek na rękę zaprojektowany przez popularnych marek Casio. Ich galwanicznie jednostka wydłużonego prostokąta kształcie tulei dodaje odrobinę luksusu. Srebrna tarcza opiera się na klasycznym wyglądzie – ozdobione małymi złotymi rękami i cyframi. Zegarki eleganckie szyte brązowy skórzany pasek z krokodyla wzoru. Postaw na zegarku, który tworzą stylową bransoletkę.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 21 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 32 mm