CASIO Kolekcja LTP-1283D-4A2EF

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531522

Sprzedaż partnerska

CASIO Kolekcja LTP-1283D-4A2EF

Zegarki Casio z popularnych marek warsztacie czystym sumieniem można nosić na nadgarstku zamiast stylowej bransoletki. Ich mały kwadrat obudowa tworzy idealne pary stylowy rozciąganie stali nierdzewnej. Pełny opis

160

160 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Casio z popularnych marek warsztacie czystym sumieniem można nosić na nadgarstku zamiast stylowej bransoletki. Ich mały kwadrat obudowa tworzy idealne pary stylowy rozciąganie stali nierdzewnej. Najbardziej widocznym elementem jest jednak z pewnością charakterystyczny czerwony twarz, która sprawia, że zegarek kawałek naprawdę efektowne. Udekoruj z eleganckim akcesorium, które podkreślają swoje naturalne wdzięki.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czerwony
Szkło mineralne
Szerokość 21 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 30 mm