CASIO Kolekcja MTP-1221-1AVEF

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002769219

Sprzedaż partnerska

CASIO Kolekcja MTP-1221-1AVEF

Zegarki Casio sprawdzonej od warsztacie są idealnym dodatkiem dla wszystkich miłośników klasycznych akcesoriów. Ich czarna tarcza jest wyłożona numerów czytelnych, są też niezbędne datownik. Obudowa i napięcia są wykonane ze stali nierdzewnej. Pełny opis

215

215 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Casio sprawdzonej od warsztacie są idealnym dodatkiem dla wszystkich miłośników klasycznych akcesoriów. Ich czarna tarcza jest wyłożona numerów czytelnych, są też niezbędne datownik. Obudowa i napięcia są wykonane ze stali nierdzewnej. Czy zdecydować się na formalnym garnitur i koszulę wypoczynku, te zegarki zawsze będzie mieć styl.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 39 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 44 mm