CASIO Kolekcja MTP-1259D-2AEF

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531574

Sprzedaż partnerska

CASIO Kolekcja MTP-1259D-2AEF

Klasyczne zegarki prawdopodobnie nigdy nie wychodzi z mody. To pasuje do każdego stroju i użytkowniczka nigdy nie zawodzi. Nie zapomnij ich lub można dołączyć model nadgarstek staje się warsztaty tradycyjnego marki Casio. Pełny opis

160

160 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Klasyczne zegarki prawdopodobnie nigdy nie wychodzi z mody. To pasuje do każdego stroju i użytkowniczka nigdy nie zawodzi. Nie zapomnij ich lub można dołączyć model nadgarstek staje się warsztaty tradycyjnego marki Casio. Ich przyjemnie urządzone z ciemnym niebieskim wybierania łatwe do odczytania cyfr, są też niezbędne datownik. Ducha klasycznej prowadzi również tuleję i nacisk ze stali nierdzewnej. Postaw na akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 43 mm