CASIO Kolekcja MTP-1290D-1A2VEF

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531569

Sprzedaż partnerska

CASIO Kolekcja MTP-1290D-1A2VEF

Zegarki Casio od sklepu na pierwszy rzut oka kochać wszystkie panowie z zamiłowaniem do stylowych akcesoriów. Czarna tarcza cię na pierwszy rzut oka z jego subtelnym wzorem i luminescencyjnych rąk i indeksy, które sprawiają, że doskonale widać aktualny czas, są też niezbędne datownik. Pełny opis

265

265 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Casio od sklepu na pierwszy rzut oka kochać wszystkie panowie z zamiłowaniem do stylowych akcesoriów. Czarna tarcza cię na pierwszy rzut oka z jego subtelnym wzorem i luminescencyjnych rąk i indeksy, które sprawiają, że doskonale widać aktualny czas, są też niezbędne datownik. Czarny posiada również osłonę z numerami. Dołączanie ruch nadgarstka ze stali nierdzewnej i zawsze być sobą.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 50 mm