CASIO Kolekcja MTP-1303L-7BVEF

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531543

Sprzedaż partnerska

CASIO Kolekcja MTP-1303L-7BVEF

Zegarki Casio z sklepu w pierwszych panów wzrok miłości z zamiłowania do klasycznych akcesoriów. Ich śnieżnobiałe tarcza ozdobiona charakterystycznym czarnym luminescencyjnych ręce i cyframi, które sprawiają, że dobrze widzieć w chwili obecnej. Pełny opis

180

180 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Casio z sklepu w pierwszych panów wzrok miłości z zamiłowania do klasycznych akcesoriów. Ich śnieżnobiałe tarcza ozdobiona charakterystycznym czarnym luminescencyjnych ręce i cyframi, które sprawiają, że dobrze widzieć w chwili obecnej. Nadgarstek zegarek szyte czarny pasek skóry z wzorem krokodyla kontrastowym szycia. Podaruj sobie dodatek, który będzie bardzo przydatna do wszystkiego.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała mosiądz
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 47 mm