CASIO Kolekcja SGW 1000-2B

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002780241

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

CASIO Kolekcja SGW 1000-2B

Męska Zegarek Casio Collection SGW 1000–2B dla odważnych mężczyzn, którzy będą na swoich wypraw na wieś lub góry, bardzo przydatnym towarzyszem. Zegarek jest również wyposażony w funkcje, takie jak: termometr, barometr, wysokościomierz, kompas i innych. Pełny opis

749

749 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska Zegarek Casio Collection SGW 1000–2B dla odważnych mężczyzn, którzy będą na swoich wypraw na wieś lub góry, bardzo przydatnym towarzyszem. Zegarek jest również wyposażony w funkcje, takie jak: termometr, barometr, wysokościomierz, kompas i innych. Model ten został zaprojektowany tak, aby działać bez problemu nawet przy –10 st., A także posiada funkcję dla wschodów / zachodów słońca. Idealny sprzęt funkcjonalny hodinkácm umniejsza ich nowoczesny i awangardowy wygląd.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Szkło plastikowe
Wysokościomierz tak
Barometr tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 54 mm
Głębokość (mm) 14 mm
Wysokość 55 mm