CASIO MTP-1372L 1B

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531642

Sprzedaż partnerska

CASIO MTP-1372L 1B

Po przypiąć ponadczasowy zegarek na rękę zaprojektowany przez Casio, można mieć pewność, że nowy dodatek na pewno nikt nie może przeoczyć. Ich czarna tarcza przyciąga wzrok wymawiane różnie duże cyfry i luminescencyjne ręce, które zapewniają dobrą czytelność czasie. Pełny opis

325

325 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Po przypiąć ponadczasowy zegarek na rękę zaprojektowany przez Casio, można mieć pewność, że nowy dodatek na pewno nikt nie może przeoczyć. Ich czarna tarcza przyciąga wzrok wymawiane różnie duże cyfry i luminescencyjne ręce, które zapewniają dobrą czytelność czasie. Interesującą cechą, która „przerwy” jednolitość koloru jest jasny czerwony z drugiej ręki. Istnieje również datownik w przypadku pozycji 3 jest wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej zegarki szyte czarnej skóry taśmy. Postawić na akcesorium, które można rzetelnie podjąć formalną garnitur i szeroko rekreacyjne wygodne ubranie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 51 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 44 mm