CASIO SGW 600H-9A

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531863

Sprzedaż partnerskaWyprzedaż

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

CASIO SGW 600H-9A

Zegarki Casio z warsztatów są idealne dla wszystkich aktywnych mężczyzn. Ich czarny design naprawdę pasuje do wszystkiego. Cyfrowy wyświetlacz, który może, jeśli to konieczne, podświetlany, posiada szereg przydatnych funkcji. Pełny opis

252

252 zł z VAT 469 zł, oszczędzasz 217 zł (46 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Casio z warsztatów są idealne dla wszystkich aktywnych mężczyzn. Ich czarny design naprawdę pasuje do wszystkiego. Cyfrowy wyświetlacz, który może, jeśli to konieczne, podświetlany, posiada szereg przydatnych funkcji. Miłośnicy wodnych docenią wodoszczelny do 100 metrów, dzięki czemu nie musisz zdejmować zegarek nawet podczas pływania. Podaruj sobie dodatek, który stanie się nieodłącznym towarzyszem codziennych przygód.

cechy:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
  • Stoper: klasyczny stoper, który można zmierzyć potrzebę pracy lub ćwiczeń.
  • Odliczanie stoper: liczyć wstecz po jednej sekundzie. Po ustalonym czasie wydał sygnały zegarek.
  • Termometr: pomiar temperatury powietrza otoczenia. Dla dokładności pomiaru należy oglądać się i położyć na stole, na przykład.
  • Kompas: niezbędna funkcja dla wszystkich poszukiwaczy przygód. Dzięki nim wiesz, jeśli jedziesz na północ lub południe.
  • Czas na świecie: Funkcja ta informuje o czasie na całym świecie. Każda strefa czasowa jest reprezentowany przez danego miasta (Tokio, Nowy Jork, …).
  • Alarm: alarm dzienny, który ostrzega, codziennie w tym samym czasie, które można ustawić.
  • Sygnał zegara: sygnał godzinowy dźwięki.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy szary
Szkło plastikowe
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 49 mm