CASIO Sport AQ S800WD-1E

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531643

Sprzedaż partnerska

CASIO Sport AQ S800WD-1E

Nie możesz się zdecydować między analogowych i digi zegarek? Następnie przejdź do zegarków, które są zarówno. Ich charakterystyczna czarna tarcza ozdobiona luminescencyjnych rąk i indeksy, które sprawiają, że czas zawsze doskonale czytelny, dolna posiada wyświetlacz cyfrowy. Pełny opis

283

283 zł z VAT

Nr katalogowy: 100002531643

Pełny opis

Opis produktu

Nie możesz się zdecydować między analogowych i digi zegarek? Następnie przejdź do zegarków, które są zarówno. Ich charakterystyczna czarna tarcza ozdobiona luminescencyjnych rąk i indeksy, które sprawiają, że czas zawsze doskonale czytelny, dolna posiada wyświetlacz cyfrowy. Zegarki ściągania szyte ze stali nierdzewnej. Miłośnicy wodnych docenią wodoszczelny do 100 metrów, co pozwala na oglądanie i pływać. Idealne cechą jest energia słoneczna, która sprawia, że nie mają do czynienia z wymianą baterii. Postawić na dodatek, że po prostu zmęczony.

cechy:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
  • Stoper: pomiar czasu na 1/100 maksymalny czas pracy 60 minut.
  • Odliczanie stopera do treningu interwałowego: liczyć wstecz po jednej sekundzie, można ustawić na maksymalnie 100 minut. Po ustalonym czasie, sygnał dźwiękowy, a zegar zacznie odliczać ten sam odcinek – idealny element do treningu interwałowego.
  • Alarm: alarm dzienny, który ostrzega, codziennie w tym samym czasie, które można ustawić.
  • Sygnał zegara: sygnał godzinowy dźwięki.
  • Czas na świecie: Funkcja ta informuje o czasie na całym świecie. Każda strefa czasowa jest reprezentowany przez danego miasta (Tokio, Nowy Jork, …).
  • 12/24 Tryb: Wybierz czy będzie wyświetlać czas w 12-godzinnym lub w formacie 24-godzinnym.
  • Tryb cichy: nacisnąć jeden przycisk, aby włączyć lub wyłączyć wszystkie dźwięki. Idealna funkcja dla osób często odwiedzających kina lub teatru.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu łączone
Materiał pasa stal
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny solarny
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Szkło plastikowe
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 48 mm