CASIO Sport AQ-S810W-8A2VEF Solar (439)

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100003887003

Sprzedaż partnerska

CASIO Sport AQ-S810W-8A2VEF Solar (439)

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wycieczkę w góry, czy na długą wyprawę rowerową, zegarki Casio zawsze będą najlepszym towarzyszem. Ich czarna twarz kryty zwiększenie slajdów kulisty ozdobione charakterystycznymi rąk i indeksów, które zapewniają doskonałą czytelność chwili. Pełny opis

238

238 zł Z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 100003887003

Pełny opis

Opis produktu

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wycieczkę w góry, czy na długą wyprawę rowerową, zegarki Casio zawsze będą najlepszym towarzyszem. Ich czarna twarz kryty zwiększenie slajdów kulisty ozdobione charakterystycznymi rąk i indeksów, które zapewniają doskonałą czytelność chwili. Dno posiada wyświetlacz cyfrowy, który ma wiele funkcji. Zegarki są odporne na wodę do 100 metrów, dzięki czemu można je dostać nawet pływać. Ale z całą pewnością docenią ładowania słonecznego sprawia, że nigdy nie mieli do czynienia z wymianą baterii. Istnieje wskaźnik baterii, który informuje Cię, że zegarek nie mają już tyle mocy, i dobrze byłoby, aby narazić je na światło dzienne. Koperta i pasek posiada piękny ciemnoniebieski kolor, który pozwoli swój wygląd właściwej pizzazz. Postawić na dodatek, że po prostu nie zawiedzie.

cechy:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych. 
  • Stoper: pomiar czasu na 1/100 maksymalny czas pracy 60 minut.
  • Odliczanie stopera do treningu interwałowego: liczyć wstecz po jednej sekundzie, można ustawić na maksymalnie 100 minut. Po ustalonym czasie, sygnał dźwiękowy, a zegar zacznie odliczać ten sam odcinek – idealny element do treningu interwałowego.
  • Czas na świecie: Funkcja ta informuje o czasie na całym świecie. Każda strefa czasowa jest reprezentowany przez danego miasta (Tokio, Nowy Jork, …).
  • 5× alarmu: alarm dzienny, który ostrzega, codziennie w tym samym czasie, które można ustawić.
  • Sygnał zegara: sygnał godzinowy dźwięki.
  • 12/24 Tryb: Wybierz czy będzie wyświetlać czas w 12-godzinnym lub w formacie 24-godzinnym.
  • Tryb cichy: nacisnąć jeden przycisk, aby włączyć lub wyłączyć wszystkie dźwięki. Idealna funkcja dla osób często odwiedzających kina lub teatru.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu łączone
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny solarny
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa szary
Kolor tarczy czarny
Szkło plastikowe
Budzik tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 47 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 52 mm