CASIO The G/G-SHOCK GA 810B-1A9

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100003407078

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

CASIO The G/G-SHOCK GA 810B-1A9

Czy spędzasz wolny czas wspinając się po górach, uprawiając rafting na dzikich wodach lub na długich wędrówkach? Następnie Casio G-Shock jest dla Ciebie. Ich ogromny etui Nawet pasek jest ustawiony na tradycyjny czarny wzór, który w połączeniu ze złoconymi dłońmi i indeksami tworzy idealną całość. Pełny opis

620

620 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 100003407078

Pełny opis

Opis produktu

Czy spędzasz wolny czas wspinając się po górach, uprawiając rafting na dzikich wodach lub na długich wędrówkach? Następnie Casio G-Shock jest dla Ciebie. Ich ogromny etui Nawet pasek jest ustawiony na tradycyjny czarny wzór, który w połączeniu ze złoconymi dłońmi i indeksami tworzy idealną całość. Pamiętnik posiada kombinację czasu analogowego i wyświetlacza cyfrowego, który można podświetlić diodą LED. Docenić i wodoszczelność do 200 metrów, dzięki zegarka łatwo zarządzać i nurkowanie rekreacyjne. Podobnie jak inne zegarki z kolekcji G-mechanicznych i tym modelu jest odporne na wstrząsy, drgania, a nawet przed polem magnetycznym. Nic nie utrudniać jej precyzyjną pracę. Ciesz się dodatek, który stanie się nieodłącznym towarzyszem codziennych przygód.

 

cechy:
  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
  • Alarm: alarm dzienny, który ostrzega, codziennie w tym samym czasie, które można ustawić. Można ustawić do 5 alarmów.
  • Stoper: 1/100 sekundy jako maksymalny czasu pracy do 24 godzin.
  • Odliczanie stoper: liczyć wstecz po jednej sekundzie, można ustawić na maksymalnie 100 minut. Po ustalonym czasie wydał sygnały zegarek.
  • Podwójny czas pozwala na jednoczesne wyświetlanie po raz drugi. Idealna funkcja dla wszystkich zapalonych turystów i tych, którzy mają kogoś bliskiego za granicą.
  • 12/24 Tryb: Wybierz czy będzie wyświetlać czas w 12-godzinnym lub w formacie 24-godzinnym.
  • Tryb cichy: nacisnąć jeden przycisk, aby włączyć lub wyłączyć wszystkie dźwięki. Idealna funkcja dla osób często odwiedzających kina lub teatru.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu łączone
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Podwójny czas tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 49 mm
Głębokość (mm) 16 mm
Wysokość 54 mm