CASIO The G/G-Shock GA-140-6AER (411)

CASIO The G/G-Shock GA-140-6AER (411)

Nr.: 14228001
Sprzedaż partnerska
Pogrąża headfirst życiu? Upokarza jak nowe przeszkody i przezwyciężania swoje granice? Następnie na nadgarstku nie przegap kolekcję zegarków dla prawdziwych mężczyzn: G-Shock. Z materiałów stosowanych zmiany są odporne na uderzenia, na ścieranie i uszkodzenia wibracje – wytrzymuje agresywnego i. Pełny opis
540 zł
Z VAT
458 zł
-15%
Partner: Vivantis

W magazynie partnera 3 sztuki

29.06.2022 - 30.06.2022 dostawa partnerska
 

Towar partnera Vivantis

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.
Nr.: 14228001

Opis

Pogrąża headfirst życiu? Upokarza jak nowe przeszkody i przezwyciężania swoje granice? Następnie na nadgarstku nie przegap kolekcję zegarków dla prawdziwych mężczyzn: G-Shock. Z materiałów stosowanych zmiany są odporne na uderzenia, na ścieranie i uszkodzenia wibracje – wytrzymuje agresywnego i. Miłośnicy wody z pewnością docenią wodoodporność do 200 metrów, co pozwala nawet nurkować z zegarkiem! Pokrętło opiera się na połączeniu pokrętła analogowego i dwóch cyfrowych wyświetlaczy, które oferują szereg funkcji.

Postaw na dodatek, który stanie się nieodzowną częścią twojej przygody.

Funkcje:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system, który jest programowany na dziesięciolecia, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał radzić sobie z latami przestępnymi.
  • Stoper: z dokładnością do 1/1000 sekundy i maksymalnym czasem pracy 100 godzin.
  • Minutnik: odlicza sekundę wstecz, można ustawić maksymalnie na 24 godziny
. Po ustalonym czasie, sygnał dźwiękowy, a zegar zacznie odliczać ten sam odcinek – idealny element do treningu interwałowego. 5× alarmu: alarm dzienny, który ostrzega, codziennie w tym samym czasie, które można ustawić. Alarm z funkcją drzemki: alarm włączy się po kilku minutach, aż zostanie całkowicie wyłączony. Sygnał zegara: sygnał godzinowy dźwięki. World Times: Można ustawić co czasy będą wyświetlane świat.

Każda strefa czasowa jest reprezentowana przez duże miasto w okolicy – Nowy Jork, Londyn, …

Tryb 12/24: wybierz, czy czas ma być wyświetlany w formacie 12-godzinnym, czy 24-godzinnym. Obliczanie prędkości: po prostu podaj odległość do celu i włącz stoper. Zegarek obliczyć prędkość.