CASIO W 800HM-3A

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002790011
CASIO W 800HM-3A

Sprzedaż partnerska

CASIO W 800HM-3A

Typowe zegarki Casio faworyzowały miliony Lordów na całym świecie za ich ponadczasowy styl retro, który nie był nie na modę od kilku dekad. Uwolnij ich zaklęcie i uszczypnij ten model na swoim nadgarstku. Zielony etui zegarek przechodzi płynnie w pasek, więc zegarek ma przyjemny, jednolity wygląd. Pełny opis

179

179 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Typowe zegarki Casio faworyzowały miliony Lordów na całym świecie za ich ponadczasowy styl retro, który nie był nie na modę od kilku dekad. Uwolnij ich zaklęcie i uszczypnij ten model na swoim nadgarstku. Zielony etui zegarek przechodzi płynnie w pasek, więc zegarek ma przyjemny, jednolity wygląd. Czysty wyświetlacz cyfrowy może być podświetlony diodą LED w razie potrzeby. Docenić i wodoszczelny do 100 metrów, co pozwala na pływanie z zegarkiem na ręku. Będzie też cieszyć się żywotnością baterii do 10 lat, co gwarantuje producent (nie zapominaj, że oglądam ją przez jakiś czas, zanim do ciebie dojdzie, więc życie zawsze będzie nieco niższe).

Zafunduj sobie dodatek, który Ci nie przeszkadza.

Funkcje:

  • W pełni zautomatyzowany kalendarz: system, który jest zaprogramowany na kilka dziesięcioleci, co pomoże ci nigdy nie mieć do czynienia z latami przestępnymi.
  • Stoper: pomiar czasu z dokładnością do 1/100 przy maksymalnym czasie działania 24 godzin.
  • Alarm wielofunkcyjny: możesz wybierać spośród kilku rodzajów alarmów; Możesz ustawić alarm dzienny, alarm miesięczny, datę alarmu, alarm na czas miesiąca.
  • Co godzinę: co godzinę rozbrzmiewa sygnał dźwiękowy.
  • Alarm z odłożonym drzemką: Alarm będzie włączał się na kilka minut, aż całkowicie go wyłączysz.
  • Dual Time: umożliwia równoczesne wyświetlanie po raz drugi
. Idealna funkcja dla wszystkich zapalonych turystów i tych, którzy mają kogoś bliskiego za granicą. 12/24 Tryb: Wybierz czy będzie wyświetlać czas w 12-godzinnym lub w formacie 24-godzinnym.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu cyfrowe
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy prostokątny
Kolor pasa czarny
Szkło plastikowe
Stoper tak
Szerokość 37 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 44 mm