Citizen Eco-Drive Basic Quartz BI5000-52E

Marka: Citizen Nr katalogowy: 100029594115

Sprzedaż partnerska

Citizen Eco-Drive Basic Quartz BI5000-52E

Model zegarka Citizen zasilany energią słoneczną oczaruje Cię swoją prostotą i czystym designem. Zegarek jest w całości wykonany ze stali nierdzewnej. Czarną tarczę zegara w minimalistycznym stylu uzupełnia przydatny datownik na godzinie trzeciej. Pełny opis

456

456 zł Z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 100029594115

Pełny opis

Opis produktu

Model zegarka Citizen zasilany energią słoneczną oczaruje Cię swoją prostotą i czystym designem. Zegarek jest w całości wykonany ze stali nierdzewnej. Czarną tarczę zegara w minimalistycznym stylu uzupełnia przydatny datownik na godzinie trzeciej.

ECO-DRIVE: klejnot wśród ruchów zegarka
Zegarek jest napędzany unikalnym Eco-Drive. Podstawową zasadą technologii Eco-Drive jest użycie światła do zasilania zegarka . Światło przechodzi przez szybę i tarczę zegarka, która jest wykonana ze specjalnych materiałów przepuszczających światło. Panel słoneczny ukryty pod tarczą zamienia energię świetlną w energię elektryczną. Każde światło – sztuczne lub naturalne – wystarcza do zasilania zegarka . Energia jest magazynowana w akumulatorze, który jest źródłem energii do prowadzenia zegarka. Po pełnym naładowaniu akumulator może zasilać nawet przez 6 miesięcy .

AT8110–61E

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny solarny
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa Srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość pasa 22 mm
Szerokość 39 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 43 mm