Citizen Eco-Drive Chrono CA0690-88L

Marka: Citizen Nr katalogowy: 100002649172

Sprzedaż partnerska

Citizen Eco-Drive Chrono CA0690-88L

Jeśli szukasz dodatków na każdą okazję, postaw zakład na Citizen . Na niebieskiej tarczy pojawia się wzór kompasu , trzy chronografy z funkcją stopera, zegar 24-godzinny i 3-godzinny standardowy kod daty. Zegarki są w całości wykonane z najlepszej stali. Pełny opis

1096

1 096 zł Z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 100002649172

Pełny opis

Opis produktu

Jeśli szukasz dodatków na każdą okazję, postaw zakład na Citizen . Na niebieskiej tarczy pojawia się wzór kompasu , trzy chronografy z funkcją stopera, zegar 24-godzinny i 3-godzinny standardowy kod daty . Zegarki są w całości wykonane z najlepszej stali. Wodoodporne 10 bankomatów gwarantuje, że możesz pływać z zegarkiem. Traktuj zegarki Citizen na każdą okazję.

 

ECO-DRIVE: skarb między zegarkami
Zegarki zasilane są przez unikalny Eco-Drive. Podstawową zasadą technologii Eco-Drive jest wykorzystanie światła do napędu zegarka . Światło przechodzi przez szybę i tarczę zegarka, która jest wykonana ze specjalnych materiałów przepuszczających światło. Panel słoneczny ukryty pod tarczą zmienia energię światła na elektryczną. Każde światło – sztuczne lub naturalne – wystarcza, by napędzać zegarek . Energia jest przechowywana w baterii, która jest źródłem energii dla napędu zegara. Po pełnym naładowaniu bateria może zasilać do 7 miesięcy .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny solarny
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość pasa 22 mm
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 52 mm