Citizen Eco-Drive Pilot radiowo AS4050-51E

Marka: Citizen Nr katalogowy: 100002732136

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Citizen Eco-Drive Pilot radiowo AS4050-51E

Zegarki z popularnych marek Citizen są idealnym dodatkiem do współczesnego człowieka, który chce tylko najlepszych. Pełny opis

2970

2 970 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z popularnych marek Citizen są idealnym dodatkiem do współczesnego człowieka, który chce tylko najlepszych. Zegarki mają wiele, co można zrobić: kontrolę sygnału wyświetlacza ładowanie baterii, tryb oszczędzania energii aktywacji, ostrzeżenie, gdy poziom naładowania akumulatora jest niewystarczający, obracając pierścień do wykonywania prostych obliczeń (trwałe i obrotowe skale są wykorzystywane w oparciu o reguły slide – General operacji arytmetycznych, mnożenie, dzielenie, proporcji, pierwiastek kwadratowy, konwersji jednostek – może również liczyć na lotnictwie i nawigacji obliczeń, max zakresu, zużycia paliwa, odległość lotu, czas jest wymagany)..


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa tytan
Materiał ciała tytan
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny solarny
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło szafirowe
Sterowanie radiowe tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 49 mm