Citizen Eco-Drive Radio Controlled AT8113-12H

Marka: Citizen Nr katalogowy: 100002745044

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Citizen Eco-Drive Radio Controlled AT8113-12H

Męska Zegarek Citizen radiowo AT8113–12H są idealne dla osób noszących którzy są w każdych okolicznościach absolutnie chcesz znać dokładny czas. Pełny opis

2301

2 301 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska Zegarek Citizen radiowo AT8113–12Hidealne dla osób noszących którzy są w każdych okolicznościach absolutnie chcesz znać dokładny czas. Zegarek wyświetla czas poprzez zarządzanie czasem radiowychwskazaniem czasu w 26 miastach na całym świecie, również napęd Eco-Drive – wykorzystując moc światła. Z wodoodpornego 100 mszkłem szafirowym jest zegarek naprawdę nie będzie musiał się martwić.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny solarny
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy szary
Szkło szafirowe
Sterowanie radiowe tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 43 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 47 mm