Citizen Eco-Drive Super Titanium Elegance EW2500-88A

Marka: Citizen Nr katalogowy: 100002646344

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Citizen Eco-Drive Super Titanium Elegance EW2500-88A

marka zegarek zaprojektowany przez Citizen są idealne dla wszystkich pań z zamiłowaniem do akcesoriów mody najwyższej jakości. Ich wybierania strumienia światła o wzorze ozdabia delikatne granatowe rąk i wskaźnik punktu zwieńczoną kryształ w pozycji 12. Jest okno z oknem data w pozycji 3. Pełny opis

1408

1 408 zł z VAT

Nr katalogowy: 100002646344

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez Citizen są idealne dla wszystkich pań z zamiłowaniem do akcesoriów mody najwyższej jakości. Ich wybierania strumienia światła o wzorze ozdabia delikatne granatowe rąk i wskaźnik punktu zwieńczoną kryształ w pozycji 12. Jest okno z oknem data w pozycji 3. Dial sapphire szklaną pokrywę, która jest odporna na zarysowania i nawet po latach zużycia zachowuje wspaniały połysk. Podaruj sobie dodatek, który będzie naprawdę się przydać do wszystkiego.

 

Super Titanium – niezwykle wytrzymały materiał
Mieszkaniowych i wzdłużne zegarki są wykonane z Super Titania.

Jest to marka własna materiał Citizen , która wykonana jest z litego przetwarzania tytanu użyciu zastrzeżonej technologii Duratect oświadczenie.

  • Super tytanu zachowuje pierwotne właściwości tytanu, takie jak lekkość, ale ma ponadto znacznie większą wytrzymałość, twardość i piękny wygląd.
  • Jest to więcej niż pięć razy twardszy niż stal nierdzewna, nawet po wielu latach noszenia nie poruszać nawet najbardziej podkreślił jego część – klamra – porysowana

.

Zegarki i nadal wyglądają tak samo jak w dniu je kupił.

To jest 40% lżejszy niż stal nierdzewna, łatwo zapomnieć, że kiedykolwiek zegarek na rękę. Super Titanium jest hipoalergiczny i delikatny dla skóry, dzięki czemu można nosić zegarek, nawet jeśli cierpią z powodu alergii na nikiel i inne metale. Odporny na korozję spowodowaną przez świeży i słonej wody. Podobnie jak tytan i Super tytanu ma niską przewodność cieplną. Kiedy ująć go na skórę, nie zimno

. Jesteś oszczędził nieprzyjemne uczucie chłodu, która jest tak typowa dla zegarków stalowych.

Super Titanium posiada odrobinę bardziej jak ciepłego drewna niż zimnego metalu.

Technologia ta pozwala na utwardzenie powierzchni Duratect tworzenia zegarków w bogatej gamie kolorów

. Oprócz typowej ciemnym kolorze srebrnym tytanu może być również wykonany ze srebra, złota i czarnym, różowym wariancie złota.

 

ECO-DRIVE: chwała ruchy zegarka
Zegarek jest zasilany przez unikalną ruchu Eco-Drive. Podstawową zasadą tej technologii jest wykorzystanie światła Eco-Drive do kierowania zegarek. Światło przechodzi przez szybę i tarczy zegarek, który jest wykonany ze specjalnych materiałów przepuszczających światło. Panel słoneczny ukryte pod pokrętłem zmienia energię świetlną w energię elektryczną. Do kierowania oglądać tylko jakieś światło – naturalne lub sztuczne. Energia jest magazynowana w baterii, która jest źródłem energii do zasilania zegarka. Po całkowitym naładowaniu akumulatora może zapewnić zasilanie przez okres do 6 miesięcy.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała tytan
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny solarny
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło szafirowe
Widoczna data tak
Szerokość 29 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 29 mm