Cluse La Bohème Rose Gold Black/Grey CL18018

Marka: Cluse Nr katalogowy: 100002377269
Cluse La Bohème Rose Gold Black/Grey CL18018

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Cluse La Bohème Rose Gold Black/Grey CL18018

Stylowe damskie zegarek marki zaprojektowane przez Cluse można uzyskać czułość i trzeźwy design. Obudowa ze stali wyposażona różowego złota dodaje cały luksusowy wygląd. Czarna tarcza ozdobiona w różowego złota rąk i indeksów, istnieją również logo marki. Pełny opis

207

207 zł z VAT 407 zł, oszczędzasz 200 zł (49 %)
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Stylowe damskie zegarek marki zaprojektowane przez Cluse można uzyskać czułość i trzeźwy design. Obudowa ze stali wyposażona różowego złota dodaje cały luksusowy wygląd. Czarna tarcza ozdobiona w różowego złota rąk i indeksów, istnieją również logo marki. Szary skórzany pasek jest bardzo łatwy łatwo wymienialne. Cieszyć się pełnią życia zegarek Cluse, który idealnie pasował i stają się popularnym dodatkiem do stroju.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa szary
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 42 mm