Cluse La Bohème Rose Gold White/Rose Gold Metallic CL18030

Marka: Cluse Nr katalogowy: 100002409506

Sprzedaż partnerska

Cluse La Bohème Rose Gold White/Rose Gold Metallic CL18030

marka zegarek zaprojektowany przez Cluse na pierwszy rzut oka bierze każdą nowoczesną kobietę z zamiłowaniem do akcesoriów wzrok. Ich twarz stawia na klasyczny wygląd, a także inni oglądać tę markę mody. Wąskie ręce z brązu i indeksy pokrowiec doskonale pasuje pozłacany Złota Róża. Pełny opis

294

294 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez Cluse na pierwszy rzut oka bierze każdą nowoczesną kobietę z zamiłowaniem do akcesoriów wzrok. Ich twarz stawia na klasyczny wygląd, a także inni oglądać tę markę mody. Wąskie ręce z brązu i indeksy pokrowiec doskonale pasuje pozłacany Złota Róża. Ale z całą pewnością zakocha się w skórzanym paskiem, który szczyci koloru jasnoróżowego z charakterystycznym patyny i odbicia metalowych. Czy idziesz na szaloną imprezę lub leniwe kolację z przyjaciółmi, z tego kawałka na nadgarstku, to będzie zawsze modny.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa różowy
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość pasa 18 mm
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 42 mm