Cluse Minuit Gold/Midnight Blue CL30014

Marka: Cluse Nr katalogowy: 100002750730

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Cluse Minuit Gold/Midnight Blue CL30014

Kolekcja Minuit świętuje gwiezdne noce i elegancki wieczorowy wygląd. Delikatna konstrukcja tych zegarków stanowi doskonałe uzupełnienie modnego, ale delikatnego stylu. Pełny opis

440

440 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kolekcja Minuit świętuje gwiezdne noce i elegancki wieczorowy wygląd. Delikatna konstrukcja tych zegarków stanowi doskonałe uzupełnienie modnego, ale delikatnego stylu. Mają zegarki etui ze złoceniami o średnicy 33 mm i przymocowanymi do nadgarstka za pomocą skórzanego paska w ciemnoniebieskim kolorze. Pasek można łatwo wymienić, umożliwiając personalizację zegarka. Cieszyć się pełnią życia zegarek Cluse , który idealnie pasował i stają się popularnym dodatkiem do stroju.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Szerokość pasa 16 mm
Szerokość 33 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 37 mm