Cluse Minuit Mesh Gold/Black CL30012

Marka: Cluse Nr katalogowy: 100002377522

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Cluse Minuit Mesh Gold/Black CL30012

kolekcja Minuit obchodzi Starry Night i elegancki wieczór wygląd. Krucha konstrukcja tego zegarka jest doskonały dodatek do modnego, ale subtelnym stylu. Zegarków są galwanicznie średnicy stalowej obudowie 33 mm i nadgarstka są zamontowane napięcie Milanese, który jest również w złotym kolorze. Pełny opis

452

452 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

kolekcja Minuit obchodzi Starry Night i elegancki wieczór wygląd. Krucha konstrukcja tego zegarka jest doskonały dodatek do modnego, ale subtelnym stylu. Zegarków są galwanicznie średnicy stalowej obudowie 33 mm i nadgarstka są zamontowane napięcie Milanese, który jest również w złotym kolorze. Pasek można łatwo wymienić, co pozwala personalizować swój zegarek. Cieszyć się pełnią życia zegarek Cluse , który idealnie pasował i stają się popularnym dodatkiem do stroju.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość pasa 16 mm
Szerokość 33 mm
Głębokość (mm) 7 mm
Wysokość 37 mm