Cluse Pavane Gold Stones CL18303

Marka: Cluse Nr katalogowy: 100002377175

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Cluse Pavane Gold Stones CL18303

Pawana kolekcja zegarek charakteryzuje minimalistyczne wzornictwo dżetów. W przeciwnym razie, nie jest dla tego modelu, który jest klasycznym wykończeniem złoto białą twarz. Wystarczy, aby zobaczyć go indeksów w postaci błyszczących kamieni i 3 porządnych rękami w odcieniu złota. Pełny opis

487

487 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Pawana kolekcja zegarek charakteryzuje minimalistyczne wzornictwo dżetów. W przeciwnym razie, nie jest dla tego modelu, który jest klasycznym wykończeniem złoto białą twarz. Wystarczy, aby zobaczyć go indeksów w postaci błyszczących kamieni i 3 porządnych rękami w odcieniu złota. Milan ruch wykonany ze stali nierdzewnej jest łatwa, może być łatwo dostosowany do obwodu zegarek i dodaje tylko prawo pizzazz.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 42 mm