Colour Inspiration Rules vel. L 2014L002

Marka: Colour Inspiration Nr katalogowy: 100002376216

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Colour Inspiration Rules vel. L 2014L002

Aurora w naszym kraju po prostu nie korzystają. Jeśli nadal chcesz korzystać z tego piękny efekt i nie mają czasu, aby wyjść poza kołem podbiegunowym, masz Rules zegarek marki Colour inspiracji. Pełny opis

668

668 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Aurora w naszym kraju po prostu nie korzystają. Jeśli nadal chcesz korzystać z tego piękny efekt i nie mają czasu, aby wyjść poza kołem podbiegunowym, masz Rules zegarek marki Colour inspiracji . Pod szkła mineralnego ukrywanie trzech kolorów warstw – z nich jest ciągle w szóstek miejscu drugi obraca się wraz z godzinową a trzecia minuta. Ponieważ różne kolory nakładają się na siebie, nie jest to tylko efekt podobny do zorzy. Zegarek będzie inna za każdym razem. Obudowa i Milan posunięcie wykonane są z wysokiej jakości stali z zadymionym wykończeniem PVD. Ze względu na większą średnicę zegarki obudowa może trwać nawet śmielsze panowie. Przenikać do świata kolorów i przemienić nawet w plainest strój do finału projektu.

Proponujemy I Zegarek mniejszej średnicy osłonki , Kolor inspiracji, można wyciągnąć nawet kuzyni Rainbow e-motion kolorów .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa szary
Kolor tarczy wielokolorowy
Szkło mineralne
Szerokość 44 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 46 mm